Що далі? В УКУ спільно працюватимуть над “Стратегією – 2025”

УКУ розпочав активну роботу з розробки нової стратегії Університету «Стратегія УКУ-2025». З цією метою 14 вересня, в рамках «Днів УКУ», відбудеться стратегічна сесія, де запрезентують поточний звіт по «Стратегії УКУ-2020» і проект нової візії Університету.

Також відбудеться спільний стратегічний аналіз та генерування нових стратегічних цілей у робочих групах, сформованих з представників різних напрямів роботи УКУ. Процес стратегічного планування УКУ буде тривати до березня 2019 року.

Основна мета стратегічного процесу – залучити широку спільноту університету до обговорення і вимріювання майбутнього УКУ. Відтак, 14 вересня в УКУ відбудеться перший відкритий захід-обговорення стратегічних цілей для нової стратегії. До участі у стратегічній сесії запрошуємо студентів, викладачів, працівників, сенаторів та жертводавців.

Наш Університет є плодом праці різних поколінь, різних професійних спільнот, церковного і світського середовищ, студентів, викладачів, працівників, жертводавців. УКУ буде тільки кращим, якщо уважно розпізнаватиме “знаки часу” і прислухатиметься до чого готова спільнота, яка творить і вболіває за наш Університет. А оскільки наша перша стратегічна сесія відбувається в період “Днів УКУ” у Львові, до неї зможе долучитися ще більше жертводавців і сенаторів УКУ. Вони матимуть прекрасну нагоду познайомитися з нашими студентами і викладачами.

– наголошує перший проректор УКУ Тарас Добко,

Одним із важливих елементів стратегічної сесії буде напрацювання пропозицій у робочих групах. Важливо, що ці групи будуть мішані. Тобто за одним столом зможуть зустрітися жертводавець, студент, викладач, сенатор, фінансист…

Спілкування, обговорення в групах відбуватиметься між людьми з дуже різними перспективами, життєвим досвідом і досвідом перебування чи співпраці з УКУ. Припускаю, що домовитися їм буде нелегко! Але можливо! Для руху вперед Університету потрібні свіжі ідеї, інсайти, відкриття. Сподіваюся, що ця “солянка” віку, досвідів, перспектив, очікувань і зобов’язань не тільки збагатить самих учасників, але й дозволить згенерувати пропозиції, що заслуговуватимуть на статус “стратегічних цілей УКУ,

– каже Тарас Добко.

При формуванні нової стратегії враховуватимуть максимальну кількість важливих чинників, які сприяють, або ж перешкоджають розвитку університету. Ці аспекти обговорювалися на засіданнях робочої групи УКУ “Horizon Task Force”, щоб проаналізувати і оцінити комплексне середовище, в якому доведеться жити УКУ.

Відтак, при формуванні нової стратегії Університет шукатиме відповідь на кілька ключових питань, каже Тарас Добко:

  • Що для нас значить творити альтернативу в сучасних умовах України, Європи, світу?
  • Як залишатися відносно невеликими за розмірами, але нарощувати свій внесок у творення нової України?
  • Як щедро ділитися ноу-хау з іншими і водночас знаходити все новіші точки диференціації?
  • Як бути ефективним і підприємливим закладом вищої освіти у всіх можливих відношеннях?
  • Як краще працювати на цілісний розвиток та успіх студентів?
  • Як перетворювати нашу християнську позицію у пропозицію у дії, служінні і свідченні?

Буде цікаво!

 

Зголоситися до участі у стратегічній сесії УКУ необхідно за посиланням. Кількість місць обмежена.

Захід відбуватиметься у п’ятницю 14 вересня у Центрі Шептицького, та триватиме з 09:45 до 14:00.