I. Реформа вищої освіти задля свободи, прозорості і гідності

[TS_VCSC_Info_Notice panel_layout=”notice” panel_type=”custom” color_icon=”#850000″ color_title=”#cccccc” color_border=”#dd3333″ color_background=”#850000″ icon_replace=”false” panel_image=”false” panel_size=”0″ panel_spacer=”5″ font_title_family=”Default:regular” font_content_family=”Default:regular” animations=”false” animation_effect=”ts-hover-css-” margin_top=”-15″ margin_bottom=”30″ panel_icon=”ts-awesome-exclamation-circle”]

УКУ повинен бути зразком вимогливого по якості університету, побудованого за принципом вільних наук (liberal arts), який дотримується міжнародних академічних стандартів і сповідує міждисциплінарний підхід до навчання і дослідження.

[/TS_VCSC_Info_Notice]
  1. Відстоювати університетську автономію шляхом перетворення УКУ на зразок відкритого, підзвітного громаді, прозорого і гостинного недержавного університету за підтримки широкого спектру локальних, національних і міжнародних партнерів.
  2. Бути національним лідером у реформуванні навчальних програм через забезпечення на кожній програмі УКУ можливостей для вибору студентами навчальних курсів і виділення більше часу для їхнього самостійного навчання. Скоротити кількість аудиторних годин навчання і забезпечити, щоб всі бакалаврські програми мали міждисциплінарний характер і гнучкий профіль.
  3. Створити Докторську школу, в межах якої реалізувати 5 структурованих докторських програм за західним зразком, щоб стимулювати національну реформу третього рівня вищої освіти.
  4. Активно співпрацювати зі західними університетами, особливо за програмою Еразмус +, і забезпечити, щоб кожен випускник знав англійську мову на рівні В2.
  5. Стимулювати наукові дослідження шляхом надання викладачам підтримки для здобуття зовнішніх грантів, запровадження конкурентної системи внутрішніх грантів, видання університетського наукового журналу та висуненням високих вимог до добре оплачуваних професорів щодо якості їхніх наукових публікацій.
  6. Зробити повноцінний доступ людей з особливими потребами до вищої освіти національною темою для університетів. Створити належні умови для здобуття освіти та праці людей з особливими потребами.
  7. Відстояти справедливий підхід до розподілу державних ресурсів на підставі критеріїв якості і опрацювати механізм отримання державного фінансування через стипендії для найкращих студентів.