III. «Єдина країна» – спільне майбутнє в дружбі і солідарності

[TS_VCSC_Info_Notice seperator_1=”” presets=”” panel_layout=”notice” panel_type=”custom” color_icon=”#850000″ color_title=”#cccccc” color_border=”#dd3333″ color_background=”#850000″ icon_replace=”false” panel_icon=”ts-awesome-exclamation-circle” panel_image=”false” panel_size=”0″ panel_spacer=”5″ seperator_3=”” panel_title=”” seperator_4=”” font_title_family=”Default:regular” font_title_type=”” font_content_family=”Default:regular” font_content_type=”” seperator_5=”” animations=”false” animation_effect=”ts-hover-css-” animation_class=”” css3animations_in=”” seperator_6=”” margin_top=”-15″ margin_bottom=”30″ el_id=”” el_class=”” el_file1=”” el_file2=””]

Підвищити репутацію Університету та його вплив на українське суспільство на всіх рівнях (від сільських шкіл до урядових установ у Києві).

[/TS_VCSC_Info_Notice]
  1. Створити Київський центр УКУ і розвинути його діяльність на основі різноманітних академічних та громадських програм.
  2. Поширити пошук студентів на віддалені регіони (50% магістрантів приходять з-поза Галичини) і підвищити рівень якості вступників через постійний діалог зі школами, студентами, батьками і працедавцями, наголошуючи на ідентичності і місії Університету, сучасності університетського містечка, стипендіях та програмах формації.
  3. Створити он-лайн середовище для навчання і дослідження, в тому числі для он-лайн підготовки віддалених вступників, викладання постійних академічних курсів, проведення курсів дистанційного навчання для ширшої громадськості, здійснення електронних публікацій, написання блогів та обміну інформацією.
  4. Сприяти примиренню і співпраці між молоддю в різних регіонах України для осягнення єдності і миру в країні.
  5. Забезпечити стипендії для громадянського служіння студентів УКУ і для їхньої праці над проектами на Півдні та Сході України.
  6. Розвинути програми обміну з інституціями Сходу і Півдня шляхом скерування студентів УКУ для здобуття досвіду, а також прийняття студентів з інших регіонів в УКУ.