IV. Нові програми для ефективного управління і здорового суспільства

[TS_VCSC_Info_Notice panel_layout=”notice” panel_type=”custom” color_icon=”#850000″ color_title=”#cccccc” color_border=”#dd3333″ color_background=”#850000″ icon_replace=”false” panel_image=”false” panel_size=”0″ panel_spacer=”5″ font_title_family=”Default:regular” font_content_family=”Default:regular” animations=”false” animation_effect=”ts-hover-css-” margin_top=”-15″ panel_icon=”ts-awesome-exclamation-circle” margin_bottom=”30″]

Підготувати нові обличчя і вдихнути свіже мислення у сферу публічного служіння шляхом створення нових академічних програм в ділянці наук про життя, суспільних наук та інформаційних технологій, а також професійних тренінгів для здобуття знань і навиків публічного служіння

[/TS_VCSC_Info_Notice]
  1. Запровадити програму Artes Liberales як модель бакалаврської освіти в гуманітарних і суспільних науках.
  2. Відкрити самоокупні академічні програми у ділянках з вагомим впливом на суспільні зміни, напр. комп’ютерні та прикладні науки, європейські студії, соціологія медицини і громадське здоров’я, публічне управління та етика, фізична і ерготерапія, психічне здоров’я, права людини, дизайн, менеджмент гостинності, пасторальне і політичне богослов’я.
  3. Спонукати богослов’я до осмислення соціальних проблем і проведення програм для засвоєння соціального вчення Церкви.
  4. Спонукати викладачів до активної участі в публічній сфері через медіа чи блогосферу, громадські організації, церковні проекти та публічні дослідження.
  5. Створити центр працевлаштування, який готуватиме студентів для роботи на ринку праці, розвинути партнерства з працедавцями і чітко комунікувати їм навички випускників.